Nokia 3310 Yeniden Guncelleniyor

26.2.17 Google de Ara Bing de Ara ziyaretci-sayac Görünüm.
Yeni 3310’un “Mobil Dünya Kongresi” isimli teknoloji fuarında kullanıcılarla paylaşılması bekleniyor. 27 Şubat tarihinde start alacak olan MWC 2017, 2 Mart'ta sona erecek. Nokia’nın efsane cihazı 3310 yeniden piyasadaki yerini alacak. Söylenenlere göre efsane cihaz günün şartlarına uygun bir şekilde gelecek.Verilen bilgilere göre yeni 3310 Android işletim sistemine sahip olacak. Görsel olarak cihazın eski kasasına sadık kalınmakla birlikte cihazın eski cihaza göre daha hafif ve ince olması bekleniyor. Ayrıca cihazın LCD ekranla ve çok fazla renk seçeneğiyle birlikte piyasada olması bekleniyor. Cihazın fiziksel tuşları olacak ve efsane 3310 ile aynı olacak. Cihazın bataryası değştirilebilir olacak. Cihazın MWC 2017’de duyurulması bekleniyor.

2000’li yılların başında kendinden bolca söz ettiren efsane cihaz 3310 bakalım günümüz şartlarına ayak uydurabilecek mi?

Son olarak telefon çeşitli renklerde gelecek ve HMD, modern Nokia 3310'u siyah, mavi, gri, yeşil, kırmızı ve sarı renklerle başlatacak. Nokia 3310'un 59 € fiyat etiketi ile geleceği de onaylandı..
{[[''],['']]}
Uyarı: Bu yayındaki resim, makale ve video vs. Web'de bulunan çeşitli kaynaklardan alınmıştır. Telif hakkı tamamen kaynağa göre düzenledi. Bu konuda bir sorun varsa, buradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
«
»
Blogger
Disqus
Yorum Yapmak İsteyebilirsiniz

Hiç yorum yok

Yorum Kuralları
1. Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.

2. Yukarıdaki Kurala uymamanız durumunda, Blog sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.