Supercell Boom Beach Guncelleme

27.3.17 Google de Ara Bing de Ara ziyaretci-sayac Görünüm.
Supercell ’in en sevilen oyunlarından biri olan boom Beach’e kapsamlı bir güncelleme geldi. Güncelleme içeriğinde ilgimizi çeken oldukça fazla şey var. Bunlardan bazıları yeni savaşçılar (Çavuş Brick ve Albay Everspark), gizemli tüccar ve yeni kaynaklar ve bol bol ödüller.

Boom Beach1

Güncelleme içeriği olarak Supercell’den şöyle açıklama geldi. Yeni karakter olarak iki farklı karakter eklendi. Çavuş Brick ve Albay Everspark. 

Boom Beach2

Bu iki karakteri eğitmek için deniz kenarında bir kulübe onarmanızı istiyor. Kulübeyi onarıp çavuşun kilidini açabiliyorsunuz. Ardından da gerekli geliştirmeleri yaptıktan sonra ikinci seviyeye çıkıp Alpay Everspark’ın kilidini açıyorsunuz. 

Boom Beach3

Ayrıca oyuna gizemli tüccar eklenmiş. Bu tüccara ulaşmak için gambotun açıklarında bir duba yer alıyor. Dubanın üzerinde zaman yer alıyor. Bu zaman tüccarın oraya ne zaman geleceğini gösteriyor. Tüccar farklı kaynak teklifleriyle geliyor. Tüccar sayesinde ganimetlerinizi arttırabilirsiniz. 

Ayrıca sizler için aldığım görselde var olan silahlarda yapılan çeşitli geliştirmeleri görebilirsiniz. Ayrıca bu görselde oyunda yapılan değişiklikleri ve düzeltmeleri de görebilirsiniz.

{[[''],['']]}
Uyarı: Bu yayındaki resim, makale ve video vs. Web'de bulunan çeşitli kaynaklardan alınmıştır. Telif hakkı tamamen kaynağa göre düzenledi. Bu konuda bir sorun varsa, buradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
«
»
Blogger
Disqus
Yorum Yapmak İsteyebilirsiniz

Hiç yorum yok

Yorum Kuralları
1. Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.

2. Yukarıdaki Kurala uymamanız durumunda, Blog sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.