Ev Telefonlarina Kontur Yukelencek

1.7.16 Google de Ara Bing de Ara ziyaretci-sayac Görünüm.
Türk Telekom , Temmuz ayından itibaren peşin kontör alımı uygulamasına başlayacak. Türk Telekom Genel Müdürü İbrahim Hakkı Alptürk, yaptığı yazılı açıklamada, Türk Telekom'un Temmuz ayından itibaren, doğal gazda olduğu gibi peşin kontör alımı uygulamasını başlatacağını bildirdi. Alptürk, peşin ödemede bulunan müşterilerin, gelen zamlardan etkilenmeyeceklerini kaydetti. 

Telekom Ev Kontur


Peşin kontör alımında bir alt sınır belirlediklerini belirten Alptürk, bunun da aylık olarak 100 kontör hesabı ile yıllık 1200 kontöre tekabül ettiğini ifade etti. Uygulamaya Temmuz ayında başlayacakları için, şu an alt sınırın 600 kontör olduğunu kaydeden Alptürk, ‘‘Peşin kontör alma işleminde alt sınır, ilk tahakkuk döneminden yıl sonuna kadar ödenmesi ken abonman ücreti toplamı kadar olacak. 

Örneğin peşin kontör talebi, Ocakayından önce yapılmışsa 1200 kontör, Nisan ayında talep edildiyse 900 kontör, alt sınır olacak. Üst sınırda ise bir kısıtlama olmayacak’’ dedi.
{[[''],['']]}
Uyarı: Bu yayındaki resim, makale ve video vs. Web'de bulunan çeşitli kaynaklardan alınmıştır. Telif hakkı tamamen kaynağa göre düzenledi. Bu konuda bir sorun varsa, buradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
«
»
Blogger
Disqus
Yorum Yapmak İsteyebilirsiniz

Hiç yorum yok

Yorum Kuralları
1. Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.

2. Yukarıdaki Kurala uymamanız durumunda, Blog sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.